Účastníci

 

HLÁSÍM SE

Dopisy lidí z České a Slovenské republiky, kteří
se chtějí účastnit největšího československého rande.

Předmět:

Od: P. L.

Dobrý den, chtěla bych se přihlásit na Největší rande. Nikdo mě na rande nezve, tak jsem si říkala, že bych se mohla na nějaké pozvat sama. 

P. L., 25 let

Předmět:

Od: H. K.

„Uveďte důvod, proč se chcete na tuto akci přihlásit“:

1) Najít partnera
Ráda bych využila možnost se seznámit s parťákem do života, ideálně do důchodu, ráda bych ještě zkusila založit rodinu, ještě jsem se tohoto přání úplně nevzdala, ráda bych se ležela v houpací síti v obětí někoho kdo mi dá pocit bezpečí a opory. Vždy jsem toužila po velké rodině. Děsně ráda bych někomu vařila, vařím moc ráda, moc ráda bych se o někoho starala, o někoho kdo to ocení a bude to mít přibližně stejně.

2) Najít kamaráda
Nemám vlastně žádné přátele, bohužel, a dost mi chybí s někým sdílet a trávit čas. Jsem stále sama se sebou, což tedy není nuda, ale trochu to sem tam leze na mozek. Takže mít někoho s bych mohla vyrazit na jednodenní výšlap do hor nebo jen tak k vodě, jít na pivko, zahrát si šachy nebo pexeso, to by bylo něco. Koho pozvat na něco dobrého, kdo by mi třeba pomohl pověsit záclony… 

Nečekám zázraky….ráda však využiji možnost se setkat s lidmi, kteří jsou taky sami, třeba si vyměníme návod jak to lépe „sami“ zvládat dál ☺….a nebo ne, raději bych na ty zázraky věřila :-D 

 

H. K.

Předmět:

Od: K. L.

Dobrý den, jmenuju se K. L., je mi 24 let. Dnešní doba je těžká. Máme k dispozici neskutečné množství komunikačních kanálů, svět je otevřený, tolerantní a multikulturní. Vše se stává mnohem jednodušší, rychlejší a propojenější. Na druhém konci světa se můžu ocitnout do 10 hodin, s naprosto cizím člověkem můžu sdílet ta nejtemnější tajemství. I přesto je doba těžká. 

Chlapci na ulicích již neosloví slečnu a nepochválí pěkné šaty jenom tak. Chlapci nepošlou papírek se vzkazem přes celou přednáškovou místnost. Chlapci se již nezadívají přes celý autobus, aby vás pak pozvali na rande. 

A pak nastává ta záludná otázka, kde se mají dva lidé potkat? Samozřejmě, i na nás ženách padá určitá míra zodpovědnosti, a místo, abych nyní vyhlížela v autobuse nový objev a následně ho oslovila, píšu na mobilu tento inzerát. Z druhé strany, i přes větší rovnoprávnost žen a samostatnost v životě, přiznejme si, první krok stejně musí jít od chlapce. To je prostě základ přírody.

A tak bych mohla pokračovat dál a dál... anebo už prostě přestanu hledat argumenty, proč to nejde, a dorazím na největší rande v Brně! :)

Předmět:

Od: A. P.

Je těžké a velmi nepravděpodobné narazit na svoji spřízněnou duši. Hodně spřízněných duší je už zadaných :D Proto bych se ráda zúčastnila této akce a poznala skvělé lidi, kteří mají stejný nápad. 

A. P., 28 let

Předmět:

Od: F.

Chvi se přihlásit, protože hledám partnera, nechci už být sama. Nemůžu změnit to, co se stalo v minulosti ,ale snad dokážu aspoň trošku napomoct budoucnosti.

F.

Předmět: Důvod přihlášení

Od: A.

Dva kluci ve střídavé péči jsou super, ale bez ženy to není plnohodnotný život :-) 

A.

Předmět:

Od: P.

Dobrý den,

jsem příznivec aktivit Kateřiny Šedé, který by rád znovu přijal do svého života ženský prvek.

P.

Předmět:

Od: Š. L.

Pokud si vedete statistiku zájemců, dodávám pro tento účel, že je mi 66 let, a kromě mého profesního zaměření (sociologie, kulturologie, a 30 let práce na větších
charitativních projektech - a to až dosud, resp.stále ještě), mne motivuje zejména přesvědčení o tom, že aktivní život ve dvou může pokračovat i v mém věku, ale musí pro to člověk něco dělat. Letos mne soud rozvedl s mým celoživotním partnerem, klasické seznamky nezatracuji, ani ty výběrové, ale přijdu si v nich jako v e-shopu, kde se nedostává toho co hledám s nedostatkem zboží, které hledám, případně to tam nedokážu najít.

Ať se vaše akce vydaří!
Srdečně zdravím do Brna,

Š. L.

Předmět:

Od: K. L.

Dobrý den, Kateřino, 

máte v projektu místo ještě pro jednu 24-letou slečnu? Ráda bych se seznámila se ženou v podobném věku. Nicméně pokud by osud nahrál do karet muže, nevadí! Vždy jsem chtěla zažít seznámení face to face formou, ale pravda, zatím se mi to povedlo opravdu výjimečně. I proto se do Vašeho projektu ráda zapojím! Oslava o samotě není žádnou oslavou!
PS: Pro slovenštinu mám slabost :-) 

Předmět:

Od: R. L.

Dobrý den, Kateřino,

už máte plno? :) Moc se mi zamlouvá Váš nápad na hromadné rande a chtěla bych jej podpořit svojí účastí. Blíží se mi třicítka, poslední vážnou známost jsem ukončila před třemi lety a na seznamce jsem byla za celý život asi tři dny. První den byl vtipný, druhý směšný a třetí zbytečný. Osobní setkání je osobní setkání, tak to prostě je!

Takže prosím, jestli je ještě místo, hlásím se dobrovolně :)

Zdravím Vás a přeji pěkný víkend.

R. L.

Předmět:

Od: L. P.

Dobrý den, měla bych opravdový zájem o seznámení s mužem. 

Děkuji

L. P.

Předmět:

Od: N. O.

Dobrý den paní Šedá,

Je mi 47 let, žiju na Moravě. Pracuji jako kadeřnice. Jsem rozvedená a mám dvě dospělé dcery. Miluji kolo, přírodu a psy, obzvláště toho svého (německý ovčák). Jsem velmi pozitivní, veselá osoba, která miluje život a ráda by se o to všechno ještě s někým podělila.

Přesto všechno se cítím osamělá a velmi ráda bych našla nějakou spřízněnou duši. Slyšela jsem o Vašem projektu EX:PO, který mě velmi zaujal a moc ráda bych se ho zúčastnila. Vím i o Vašich předcházejících projektech.  Jejich „úspěšnost“ neušla mé pozornosti, a tak ve skrytu duše doufám, že by se štěstí tentokrát mohlo usmát i na mě. Co mám pro to udělat?

N. O.

Předmět:

Od: K.

… třeba chytnu štěstí a potkám muže svého života

K.

Předmět:

Od: M. K.

Dobré odpoledne Katko,

rád bych se nejdřív představil, jsem muž, 42 let (v květnu), VŠ, žiji sám v Brně. Teď jsem akorát na Tinderu ... Osamělost ... to je to správné slovo, člověk nikdy není v dnešním světě sám a přitom vlastně jen on sám může změnit svůj život. Mám diagnózu, mimo jiné parciální sociální fobii ... no jsem prostě nesmělý, ale léčím se. Třeba navštěvuji kurzy divadelní improvizace.

Takže... pokud budete mít zájem, tak se ozvěte.

M. K.

Předmět:

Od: D. P.

Dobrý večer paní Šedá,
již nějakou dobu sleduji Vaše různorodé a inspirativní počiny, a jelikož jsem člověkem zvídavým, moc ráda bych se zúčastnila projektu Největšího českého rande. 
Je možné se Vašeho projektu zúčastnit, i když nejsem v žádné seznamce evidována ? Mám profil snad jen na tinderu, ovšem k aktivitě jsem se zatím neodhodlala:)
Ráda bych Vám nastínila, kdo vlastně jsem, ale prý nebudete vybírat, podle klasických kritérií, tak nevím, co by Vás vlastně zajímalo. Tímto se předem omlouvám za spoustu zbytečných informací :D.
Každopádně zkusit se má vše, tak uvedu následovné, protože třeba sháníte mladé lidi, holky, lidi ze Slezska nebo osoby, co se rády seznámí s kýmkoli, zážitek to bude, věřím, v každém případě. No a třeba z toho bude i něco víc:).
Narodila jsem se v r. 1990, mám 165 cm, vzhled můžete posoudit z přiložených fotek. Povahu mám vstřícnou, pozitivní. Mám VŠ vzdělání (právo), aktivně sportuji - vedu folklorní soubor, někdy běhám, jezdím na kole, lezu po stěně. Obecně se ráda učím a rozšiřuji si obzory. Baví mně např. architektura a umění obecně, cestování, tanec, čtení, fotografování, snažím se pochopit fungování technických věcí a umím i leccos opravit, ve volném čase taky sledují různé sporty. Mluvím česky, polsky, anglicky, slovensky. Žiju v Brně, jsem z Havířova, kam dojíždím za souborem a rodinou. Jsem z polské národnostní menšiny žijící v ČR. To je snad vše ze zásadních a asi klasických informací dostupných na seznamkách. Fotky dokládám spíše z nutnosti, mnoho jich nemám, protože většinou fotím vše a všechny kolem mě.
Budu ráda, když mne vyberete:).
S pozdravem a přáním příjemného následujícího dne
D. P.

P.S.: Moc Vám fandím! A na té fotce v kroji jsem s bratrem :D. No a kdyby se na seznámení nachomýtnul třeba nějaký Slovák, bylo by to fajn :D.

Předmět: Rande v Brne

Od: K. K.

Ahoj a dobrý den, 

moc ráda bych se přihlásila do akce Rande v Brně. Je mi 42, jsem rozvedená a dlouho si někoho hledám. Navíc jste mi velmi sympatická svými praštěnými akcemi :)

Co proto můžu udělat?

Děkuji 

S pozdravem, 

K. K.

Předmět:

Od: J.

Zdravím Vás a děkuji za tento originální nápad! 
Rozumím tomu, že zřejmě nepůjde o samovýběr, ale už mě štve, jak na mě chlapi jen mlsně koukají a nikdo nemá odvahu mě oslovit, zato na internetu jsou odvážní až až a já jsem opakovaně pak na každém rande ze seznamky zklamaná, že dorazil úplně někdo jiný a nakonec bavím chlapa já, i když by to mělo být naopak. 
Miluju první republiku a občas svými outfity Brno provokuji, už jenom klobouk je extravagance, obzvlášť v šalině č. 8 z Líšně ... a máme toho společného víc, jsem stejný ročník, a tak snad pochopíte, že nechci zůstat s 10letym klukem sama, poté co nás vystěhovala z našeho domu těhotná milenka mého manžela. 
Budu doufat a děkuji za přečtení tohoto obšírného mailu 
J.

Předmět:

Od: J. J.

Dobrý den,

četla jsem článek, že pořádáte rande století v rámci oslav výročí Československé republiky.

Mám zájem se účastnit tohoto rande století. Vzhledem k tomu, že studuji pedagogickou fakultu v Brně, nemám moc možností potkat nějakého muže. Často sice chodím na různé akce, jenže to v rámci nějakých společných setkání se spolužáky tedy převážně spolužačkami a tak je opět stejný problém, málo možností (mužů) k seznámení. Má kamarádka, co studuje také pdf, má tentýž problém a chtěla by jít také. 

Děkuji

S pozdravem

J. J. 

Předmět:

Od:

Krásný den přeji, 
moc ráda bych se přihlásila na Vaši úžasnou akci "Rande 1918", je mi 49 let a chtěla bych zažít úžasné rande :-)! 
Hezké jarní dny z Poličky 

Předmět:

Od: K. T.

Dobrý den, 
práce Kateřiny Šedé sleduji od jejích studentských let a baví mě. Je mi  51 let, heterosexuální orientace, 8 let vdova, matka dvou zletilých dcer.
Ráda bych potkala přítele "náhodou" ...třeba je to ta správná šance pro mne, pokud "zapadnu" autorce projektu do vzorku.

S pozdravem K. T.  

Předmět:

Od: J. N.

Dobrý den, slečno Kateřino,

dozvěděla jsem se o vaší akci - Největší československé rande. 

Je mi 53, jsem rozvedená, děti odrostlé a bydlím na venkově poblíž Brna. Pohybuji se autem mezi prací, kde se v podstatě člověk stýká stále jen s několika stejnými lidmi, a domovem. Občas nakoupit do Hypermarketu - nejbližší sámošky. V podstatě téměř bez šance na seznámení. Ráda chodím po venku, dělám něco na zahradě, většinou sama. Další koníčky a přátele také mám, ale ty mě zavedou mezi ženy nebo zase mezi stálou malou věkově nesourodou skupinku lidí. 

Také toužím mít po boku blízkého muže pro sdílení života, jako všichni. Třeba by vaše akce umožnila to správné náhodné setkání. Co mohu udělat pro přihlášení?

S  pozdravem

J. N.

Předmět:

Od: R. D.

Dobry den Katerino, 
Mela bych zajem se ucastnit Vaseho velkolepeho R@nde. Drive jsem byla na par seznamkach, ale nesedi mi ten virtualni svet. A tak se usmivam v tramvaji na muze a doufam v pozvani na kavu, vino. Mno a zatim to moc nefunguje. Kazdopadne rada bych nasla nekoho, s kym budu moci travit cas a bude mne to obohacovat o zazitky. 
Dekuji za Vas cas a preji pekny den, 
R. D.

Předmět:

Od: B.

Vážená paní Šedá, 
se zájmem sleduji Vaše projekty... Rande 1918 mě velmi oslovilo. Nevím, jakým způsobem provádíte výběr, ale pokud by to jen trochu bylo možné, velmi ráda bych se zúčastnila. Ano, i já jsem několik let na seznamce, zatím s negativními zkušenostmi. Na schůzku přichází někdo úplně jiný, než napovídá profil a odpovídá i několikaměsíční komunikaci. Často se ukáže, že o "vážný vztah" má zájem ženatý muž... zkrátka marnost nad marnost. 

Chtěla bych to zkusit jinak. Je to dostatečně legitimní důvod pro účast v projektu? Pokud shledáte, že ano, vykřiknu WOW!!! 

Předem děkuji za sebekratší odpověď. 
Zdraví 
B. 

Předmět:

Od: K. K.

Jsem rozvedený a tak hledám partnerku na společné akce, např. Re:publika2018.

K. K.

Předmět: PŘIHLÁŠKA

Od: Z. B.

Vzhledem k tomu, že nemám moc příležitostí se seznámit s vhodným protějškem, ráda bych se zúčastnila Vaší akce.  Minulost mám vyřešenou a ráda bych se zaměřila na budoucnost.

Z. B.

Předmět:

Od: G. D.

Dobry den pani Seda. 
Dozvedela jsem se o vasi mega akci Rande v Brne. Mela bych zajem se teto akce zucastnit. 
Pred nekolika lety se muj manzel rozhodl zalozit novou rodinu, a protoze jsme spolu take pracovali, prisla jsem ve stejne chvili o muze, zamestnani i bydleni. Byly to nepopsatelně krute chvile... I kdyz od te doby uplynulo hodne vody, nenasla jsem nikoho, kdo by mi alespon castecne vyplnil tuto ztratu. Je mi totiz 53 let a osoby opacneho pohlavi v tomto veku proste dosly. 
I kdyz bydlim ve Zline, do Brna casto jezdim a muzu rict, ze je to moje studentska srdecni zalezitost. Rikam si: "Ze by na me v tomto krasnem meste cekalo jeste neco pekneho?" Proto jsem se rozhodla, ze vam napisu. 

At se Vam dari. S pozdravem 

G. D.

Předmět: Přihláška

Od: A.

Životní styl: Skaut 
Motto: Snažím se tvořit lepší svět, je to dobrodružství i zodpovědnost. 

A.

Předmět:

Od: H. a B.

Dobrý den,

objevily jsme na idnes článek a chceme přihlásit na tuto akci naší kamarádku (kolegyni). Netušíme, co všechno je potřeba za údaje.

Kolegyně je sympatická, čerstvá padesátnice. Je už téměř 20 let rozvedená , má dospělou dceru, která žije již mimo se svým partnerem.

Je hodně společenská, kamarádská, srdcařka s velkým smyslem pro humor. Ačkoliv je to ženská plnějších tvarů, umí je s grácií nosit .

Ozvěte se nám  prosím, co je potřeba ještě doplnit. Přihlašujeme jí na tajnačku, protože by nám předem řekla, že to nemá cenu aneb : kdo by chtěl tlustou .

Nicméně sama by se ráda seznámila, dceru jsme informovaly, je pro. 

Předmět:

Od: Ž. K.

Jako rozvedená máma dvou kluků nemám moc přiležitostí k seznámení se v běžném životě....

Ž. K.

Předmět:

Od: J. Š., osamělý muž z Brna s dětmi, 44 let

Zdravím,

dočetl jsem se o Vašem projektu, opětovné spojení obou národností na základě toho nejpodstatnějšího, vztahu 2 lidí, to je super myšlenka! 

Co musím splňovat, abych se mohl zapojit? 

Předmět:

Od: Anonym

Dobrý den, slečno Šedá,

v tuto chvíli jsem jedna z mnoha singles a kamarádky mě povzbuzují, ať se přihlásím do Vašeho projektu Rande 1918.

Předmět: Jsem osamocen

Od: V. J.

Dobry den ,

Rad bych se zucastnil vasi akce 1918 v cervnu. Chci se seznamit s divkou.

Jsem osamely,nemohu najit zenu, a mit s ni deti a rodinu. Pevna rodina by mela byt zakladem statu , jako je narod a pro nekoho take nabozenstvi.

Jsem 43 lety, SPS chemicka vystudovan, bydlim v Beroune, Ceska republiky. Jsem obcan CR.Umim urcite lepe anglicky nez kdokoliv z poslanecke snemovny CR.

dekuji za vyslyseni

V. J.

Předmět:

Od: L. M.

Dobrý den

Zaujal mě váš projekt a rád bych se zúčastnil. Jmenuji se L.M. je mi 34 let a stále řeším stejný problém. Střídavě žiji v různých vztazích, které se časem rozpadnou. Nejsem proutník. Jen jsem dost svůj a mám koníčky, které nejsou jednoduché na pochopení a sdílení a mimo jiné stavim barák a to je zabiják vztahů. Jsem elektromechanik, programator a řekl bych nadstandartní kutil, který tím žije. 

S pozdravem L. M.

Předmět: EX:PO Seznamka - Registrace

Od: Š. P.

Dobrý deň,
Veľmi ma zaujal Váš projekt česko-slovenskej zoznamky a držím Vám s tým palce, fakt krásny nápad! Rád by som touto formou chcel prihlásiť ako kandidáta na zoznamku môjho otca.

Je rozvedený už približne desať rokov, no so svojou bývalou manželkou už spolu nežili niekoľko rokov predtým. Neviem o tom, že by odvtedy mal nejakú romantickú známosť. Momentálne žije sám v malom byte v meste Prešov. Povolaním stavebný inžinier/stavebný dozor je zároveň spolumajiteľom stredne veľkej stavebnej firmy. Pokiaľ viem, má momentálne relatívne slušný príjem, čo je ale na jeho skromnom životnom štýle len málo poznať. ...

Spoločnosti sa nevyhýba, ale potrpí si na jej kvalitu. Sporadicky navštevuje rôzne koncerty a iné spoločenské udalosti a raz do týždňa zájde s kamarátmi na pivo. Doteraz odmietal moju ponuku pomoci pri hľadaní partnerky a nemal záujem sa registrovať do internetových zoznamiek – predpokladám, že by to považoval za „zúfalý krok“. Na druhej strane sa často cíti osamelý a myslím si, že existuje v ňom nejaký vnútorný hlas, ktorý mu hovorí, že by to za pokus stálo. Verím, že práve Vás projekt je niečo, do čoho by šiel.

Otec 58 rokov, priemernú postavu a jeho svieži a pozitívny duch robí dojem mladšieho človeka. Jeho posledné dve profilové fotky z facebooku posielam v prílohe.
Ďakujem a prajem veľa šťastia s projektom!

S pozdravom, Š. P.

Předmět:

Od: J. B.

Dobrý den paní Kateřino,

nevím, jestli se do Vašeho projektu budu hodit, ale sleduji vaše aktivity a moc se mi líbí.

Jsem už šest let po rozvodu sama, ročník 1961 a nemám odvahu se přihlásit ani do žádné seznamky. Ale k Vašemu projektu mám důvěru a ráda bych se s někým zajímavým potkala.

J. B.

Předmět:

Od: H. Z.

Vážená paní Kateřino,

jak sama píšete, v dnešní uspěchané době je těžké se na chvilku zastavit, oslovit a seznámit se se zcela novou neokoukanou tváří. A právě proto oceňuji váš nápad a chci být součástí tohoto projektu.

A proč bych měla být vhodný kandidát? Pohybuji se dennodenně mezi spoustou lidí a různých prostředí a i přes to cítím, že jsem tak nějak sama. Nejde o pohled lidí na mě, na ty působím až přespříliš společensky, ale spíše o vnitřní pocit. A proto bych chtěla na festivalu ukázat, že i já jako člověk, kterého okolí nevnímá jako izolovaného a nespolečenského, ale jako člověka lidí, se vnitřně cítí úplně jinak. Osamoceně, nemilovaně, zbytečně,...

Vyberte mě, neuděláte chybu.

Pěkný den,

H. Z.

Předmět:

Od: O. O., 35 let

Dobré odpoledne paní Šedá,

zaujal mě Váš projekt "Rande století". Jsem singl a seznamuji se převážně přes internetové seznamky (už přes 20 let), ale jsou stále menší možnosti, jak se seznámit.

Populární sociální sítě nenahradí normální lidský kontakt a facebook vyluxoval seznamky, které ještě před pár lety fungovaly.

Lidé se stále více stahují do soukromí. Ta privatizace je až patologická, budoucí člověk bude ale samosnubný, takže východisko přece jen je.

(Ještě větší problém je, když mám rád knihy a filmy,které nejsou v kurzu, kde se myslí /Vláčil, Truffaut, Bergman aj/ zajímám se o politiku, filosofii, sociologii aj, to je člověk na internetových seznamkách a nejen na nich téměř ztracený, zvláště v poslední letech)

Chtěl jsem se Vás zeptat na bližší informace a případně přihlásit se do Vašeho projektu

Díky..

Ještě k projektu rande 1918…

Vůbec nechápu rozhořčení vůči Vašemu nápadu.

Když je singles marginální menšina, tak to není problém, ale jestliže jich přibývá (údajně 20 %) tak už je to společenský problém, který se netýká jen jednotlivce. Není to pouze jeho soukromý problém, ještě k tomu, když vymíráme.

A měl by to být zájem státu, měst, aby podporovali takové projekty, na Slovensku už na to přišli.

Je to dobrý nápad.

O. O., 35 let

Předmět:

Od: S. P.

Dobrý den :-) Četla jsem článek o plánované akci k oslavě 1918 :-) Netuším, jak bude seznamka probíhat, ale souhlasím s tím, že nejlepší seznámení jsou ta osobní a ne týdny propsané na facebooku a jinde...chtěla bych se zúčastnit. Je mi 30 let, 4. jaro teď budu sama...a už nechci. Třeba je tohle šance :) Díky za zajímavý nápad i případnou odpověď :) Krásné první jarní dny. S pozdravem S. P. 

Předmět:

Od: L. M.

Dobrý den,

zaujala mě vaše akce "Rande v Brně k výročí Československé republiky".  Jsem nezadaná a hledám partnera. Na internetové seznamky už mě nebaví chodit a mám ráda netradiční setkání. Mám ráda také Brno i celou naši republiku. Posuďte, prosím, zda bych se vám hodila jako účastnice hromadné seznamky. Je mi 45 let, bydlím ve Středočeském kraji, pracuji v Praze, jsem rozvedená.

Děkuji a přeji zdar zajímavé akci. 

S pozdravem,

L. M.

Předmět:

Od: Š. N.

Ahoj Katko, 

moje kamarádka Radka mi právě poslala odkaz na tvůj projekt rande století. Mimochodem skvělý počin (jako ostatně většina tvých) vystihujici jednu z nálad a neduhů dnešní společnosti. Probíhá jakési já tomu říkám škatule škatule hejbejte se. 

Kamarádka mi odkaz poslala ve chvíli, kdy jsem jí řekla,že když si nemůžu najít pořádnýho chlapa, který není ženatý, tak si zkusím najít aspoň nějakého muže v podobné situaci jak jsem já aspoň na víkendy s dětmi. 

Do inzerátu na rande století prý mám napsat : 

Nasrana opustena matka tri deti nutne potrebuje uverit v lepsi zitrky tehle republiky ;)

Já k tomu dodám. Jsem už 2,5 roku sama se 3 malými dětmi v rozvodovém řízení,kdy jsem byla vyměněna za o 10 let mladší kus. 

Takže se prosím hlásím do projektu, pokud mohu. 

Díky. Ať se daří. 

Š. N. 

Předmět: vemte me

Od: P. P.

dobry den, moc se chci zucastnit vaseho projektu. oslovilo me to a urcite jsem idealnim uchazecem. je mi ctyricet a jeste jsem nemel opravdovy dlouhodoby vztah.

P. P.

Předmět:

Od: I.

Vážená pani Kateřino Šedivá,
......měla bych zájem být jednou ze zájemkyň na zmíněnou seznamovací akci v Brně..
Je mi 65 let a děti v cizině žijí řadu let -možná bych je mohla svým způsobem překvapit,když bych se seznámila,což by se mohlo stát na téhle seznamovací akci... jsem připravena změnit osamělost na partnerství...děkuji za kladné vyřízení a moje začlenění...

I.

Předmět:

Od: M. S.

Zdravím, slečno Šedá, a gratuluji k dalšímu unikátnímu nápadu.

Hlásím se z čiré drzosti, protože bych možná měl ve svém věku (*1956) akorát chodit na ryby. To si ovšem nechávám po devadesátce. Od doby dospělosti dětí jsem ženatý s prací, s psaním apod. 
Slovensko a jeho lidi mám rád, narodil jsem se a vyrůstal do 20 let na pomezí, v Uherském Brodě, takže jsem nikdy neměl dojem, že jsme dva národy. Mj. jsem se v 70. letech zúčastnil řady česko-slovenských astronomických expedic. 
U nás na Kopanicích a Horňácku se ostatně už koncem 19. století horlilo za vzájemnost. 

Nedávno jsem vydal pexeso Ptáci našich zahrádek a parků biligvně, což je, obávám se, jeden z velmi mála podobných počinů v ČR. Vedl mě k tomu fakt, že oddělování jazyků probíhá smutně rychle a moc lidí se to brzdit nesnaží. Váš záměr je mnohem razantnější, proto mě silně zaujal a rozveselil nadějí.

Co ode mne potřebujete vědět?
Ve kterých datech se ta legrace bude odehrávat? 
I pokud bych se Vám do záměru nehodil, mohu nějak spolupracovat v P. R.
Ať se Vám všechno daří.
M. S.

Předmět:

Od: K. K.

Vážení přátelé kulturních akcí v Brně,

náhodně jsem zaznamenal v bulváru Blesk, kde bylo info o akci v Brně, zaměřené ke 100 výročí vzniku ČSR, tedy soustředění 1918 nezadaných párů. Původně to pro mne nebylo nic významného, ale když projekt Kateřiny Šedé byl zařazen do programu ČT =" Z regionů", který často sleduji, kde současně byl podpořen primátorem Brna, kterého si velmi vážím jako netradičního politika, který ke schopen odpovědět zvídavým novinářům na každou otázku tak, že přesvědčivě vidí problémy současné doby a současně motivuje voliče k reálnému myšlení o možnosti prosperity, tak jsem pochopil, že tento projekt má svoje opodstatnění.

 Budu velmi rád, když budu jedním z 1918 človíčků, kteří se projektu budou moci zúčastnit. Bude to pro mne nejen možnost najít si partnerku, které bych mohl být "životní oporou", /současně budu očekávat od ní v podstatě totéž/ ale současně bych mohl získat informace od ostatních účastníků setkání, neboť připravuji knihu pro mladé muže, aby "pochopili" podstatu myšlení žen, které bez důkladné znalosti, jejich dosavadního vývoje a souvztažných skutečností, je bez těchto informací, zcela nepochopitelná a tudíž mnoho mužů zbytečně "vzdává" se soužití původně milované "osůbky". Důkazem je, že i další vztah si tito muži nachází většinou u stejně "naprogramovaných" žen, tudíž si buď uvědomí svou "bezvýchodnost", nebo i vlivem svého "dozrání", již přestanou dále hledat a podřídí se ve vztahu, který jim "zbyl".  

Abych jen sobecky nečerpal informace, ale byl i nápomocen projektu paní Kateřiny, nabídnu ji podklady mého života, tedy info o mém vstupu do života ve 13 letech s tehdy 30 ti-letou sousedkou  /dnes by se tomu říkalo znásilnění dítěte/ přes mnohé partnerky a skutečné 3 manželství / žil jsem jistou dobu se ženou, která ve zralém věku pochopila, že ji vyhovuje být "lesba", či s jinou, která nedokázala ve svých 44 letech nadále skrývat své potřeby v sexuálním pojetí "dominy" a jiné skutečnosti, které již jsem též sdělil do projektu  ČT o zneužívaných mužích /tedy psychicky i hmotně/

Budu velmi rád, když se projektu "1918 nezadaných párů v ČR" zúčastním. 

Jmenuji se K. K., absolvent VŠ = obor sociologie, nar. v Táboře, nyní krátce přestěhován z Prahy do Českých Budějovic. Pracuji jako ostraha MM České Budějovice a jsem již 3 rokem bez stálé partnerky, tedy osamělý stařec, který ve volném čase, již 13 let, aktivně působí v převleku, jako Pavel XIII, purkrabí Vítkova hrádku /oblast Lipenska/ kam si Vás dovoluji pozvat, aby jste načerpali mnoho duševních sil a optimismu, neboť na našem hradu se nikdy nebojovalo, ale pouze, jedlo, pilo a milovalo, což se s kolektivem "Spolku ....." snažíme uplatňovat i nyní, neboť uvnitř hradní věže je mimořádně kladné energetické prostředí. Můj život byl velmi pestrý, jak za doby minulého režimu / Svaz mládeže, práce v lidosprávě, odborech i ČSTV a ukončil pracovní éru jako vedoucí pracovník místního podniku s 240 pracovníky ve 48 provozovnách Jihočeského kraje./ Po sametovém převratu, jako Invalidní důchodce /jako cestující ve vlaku v únoru 1989, jsem přežil srážku rychlíku s nákladním vlakem/ od svých 41 let jsem prošel práce v pojišťovnictví, realitách, průzkumu trhu i právním poradenstvím v bytových otázkách a dalšími více i méně lukrativními podnikatelskými záměry.Nyní jsem jen pracovník ostrahy objektů v různých organizačních složkách, neboť potřebuji si nejen vydělat na speciální pohřební výdaje / po spálení tělesných ostatků, bude můj popel částečně rozsypán z ochozu věže Vítkova hrádku a částečně vložen do "přesípacích hodin" s říčním pískem, aby pozůstalí kamarádi a ostatní človíčkové si kdykoli mohli na hradě se mnou přiťuknout moravskou slivovicí, či jiným mokem a uvést se ve stav radosti a optimismu jejich současného žití/ Rovněž potřebuji i finančně trochu zajistit svoji dcerku, která od 14 let má "roztroušenou sklerozu" a jen díky jejímu optimismu, se přes své postižení letos dožívá 49 let svého nelehkého života.

Prosím, bude-li možnost mne do Vašeho projektu zařadit, budu rád. Na informaci o mé účasti na projektu Kateřiny Šedé se těší K. K.

HLEDÁM TĚ

Oslovujeme ženy a muže z českých a slovenských internetových seznamek,
zda by se nechtěli přijet seznámit na EX : PO.

http://hooneey.com/ http://www.seznamka.inventar.cz/ https://www.elmaz.cz/ http://www.seznamka.in/ https://noemka.com/ https://www.seniorum.cz/seznamtese https://seznamkagrand.cz/ https://www.iboys.cz/ http://lgbtseznamka.cz/ http://elpida.cz/seznamka/ http://musculus.cz/seznamka/ https://www.lesba.cz/info/seznamka/ https://www.nakluky.cz/seznamka/ http://www.withyou.cz/ https://www.e-gentleman.cz/ https://tvojelaska.cz/ http://www.ksobebliz.eu/ http://nahodaneexistuje.cz/ https://cz.fdating.com/ http://www.evropska-seznamka.cz/ http://lide.ronnie.cz/inzerce/seznamka https://www.i60.cz/dating/ http://seznamka.najdise.cz/ https://www.hledamlasku.cz/ https://www.tvojerande.cz/ https://seznamka.avizo.cz/vazne-seznameni/ https://seznamka.peoplelovepeople.com/cs https://www.intimka.cz/ http://www.tykadla.cz/register https://www.victoriamilan.cz/ https://www.top-seznamka.cz/ http://www.laskomat.cz/ http://www.seriozni-seznamka.cz/ http://www.stoprocentni.cz/ http://www.seznamse.info/ http://seznamka.sms.cz/ http://seznamka-vazna-seznameni.maxinzert.cz/index.html?k=558 http://seznamka.katolik.cz/vypis_inzeraty.asp?rub=0&kr=all&typ=0&kat=0 http://www.nalovu.cz/seznamka/ http://www.laskajelaska.com/ http://seznamka.deni.cz/ http://www.seznamkaaz.cz/ http://zivotni-energie.cz/seznamka-harmonie-hledani-stesti.html https://www.jiskreni.cz/ https://www.yellobar.com/ http://www.ttwwoo.cz/ http://libimseti.cz/ https://znamost.cz/seznamka.php https://www.lide.cz/ https://www.seznamit.cz/ https://www.rande.cz/ https://seznamte.se/ https://www.elitedate.cz/ https://www.singles50.cz/ https://www.seznamka.cz/ https://badoo.com/cs/ https://www.be2.cz/ https://www.c-date.cz/ https://www.edarling.cz/ https://www.igirls.cz/ https://www.stesti.cz/ https://www.xchat.cz/ http://zoznamka.azet.sk/ https://spoznajmesa.sk/ https://www.elmaz.sk/ http://www.rande.sk/ https://www.partneri.sk/ https://www.spolu.sk/index.aspx http://www.friends4you.eu/ http://www.zoznamko.sk/ https://topky.singles/tematicka-zoznamka/ https://www.elitedate.sk/ https://zoznamka.blindr.eu/ https://badoo.com/sk/zoznamka/slovakia/ https://www.amor.sk/zoznamka/ https://www.partnernaurovni.sk https://www.be2.sk/ https://www.academicsingles.sk/ http://www.datoong.com/index.php https://zomka.net/ http://hooneey.com/?set_language=slovak https://zodio.io/ http://sk.loveinview.com/ https://krestanka.sk/ http://www.bobak.sk/ http://www.proximeety.sk/ http://www.evizitka.sk/ https://zoznamka.peoplelovepeople.com/sk http://www.slobodny.sk
do posilky a do ├čivota Janek - takovz╠î i jinz╠î ELPIDA-D katoliu╠łka s vo╠äneu╠łkem nevidomz╠î otec katoliu╠łky rocker screen1 Screen4 screen8 screen6 screen10 screen9 screen12 screen14 screen16 screen17 screen18 screen22 screen23 screen20 screen24 screen26 screen25 screen27 screen29 screen28 screen30 screen31 spousta bo├č┬░ch milost┬░ to╠ähotnÔÇá duchem svatz╠îm vodn┬░ znamen┬░
Top