Zajišťujete a hradíte ubytování pro účastníky, kteří nejsou
Brna?

Ano, pro zájemce zajišťujeme ubytování od pátku do neděle.
V případě, že této možnosti využijete, nás prosím kontaktujte,
co nejdříve to bude možné.

Hradíte náklady za cestu?

Ano, proplácíme vlakové a autobusové jízdenky, bohužel ale není možné proplácet dopravu autem. Náklady budou propláceny vždy jen po předložení originální jízdenky. Jiná možnost z účetního hlediska není možná.

Rozdělujete účastníky do kategorií dle věku, víry či
místa bydliště?

Ne, přihlášené účastníky dopředu nedělíme do žádných kategorií. Budete mít však možnost si na místě sami určit speciální požadavky na hledaného partnera, ať už půjde o to, z jakého kraje by měl být, či jakého věku by měl být apod.

Je největší československé rande reality show? Budeme pod dohledem kamer?

Ne, rande není koncipováno jako reality show, přítomnost kamer není primárním záměrem. Z dokumentačních důvodů bude na místě náš fotograf a kamera bude přenášet jen dění na podiu na velkou obrazovku tak, aby všichni v sále viděli například moderátora. Obraz se ale nikam mimo pavilon přenášet nebude. Novináře odmítáme. Pokud někdo bude mít zájem o zpravodajství (pokud tam budou), musí to udělat mimo prostor určený pro akci. Nikdo Vás nemůže být k ničemu nucen, pokud se rozhodnete s médii nemluvit, je to jen Vaše rozhodnutí a oni ho musí respektovat. Ze strany organizátora nic takového plánováno není.

Určíte mi partnera/partnerku,
s níž/nímž se budu seznamovat?

Ne, nikomu dopředu nevybíráme protějšek, s nímž by měl absolvovat rande. Na rande se setkají všichni přihlášení dohromady a teprve následně se dozvíte další kroky.

Můžu se účastnit jen jeden den?

Program rande na sebe oba dny navazuje, proto je potřeba, aby se účastník dostavil po oba dny. Účast je ale samozřejmě po celou dobu dobrovolná.

Najdete pro mě vhodného partnera? Nebudou tam jen lidi výrazně starší/výrazně mladší než jsem já?

Na rande jsou oslovováni a registrují se nám zájemci všech věkových skupin, od 18 let až do věku 70 a výše. A jestli Vám dokážeme najít toho vhodného partnera? Přáli bychom si to. Skoro v každé pohádce ale zazní, že kouzlo na lásku neexistuje. A v tom skutečném světě to platí dvojnásob. Takže ho můžete najít u nás, stejně jako po cestě na akci, po cestě z akce, u stánku s občerstvením. Jediné, co Vám můžeme slíbit, je to, že stejně jako vy tam budou stovky lidí, co už nechtějí být sami a chtějí konečně toho pravého najít. A to je hrozně moc! Tématem celé akce je ale samota a osamění a ta má mnoho podob. Takže pokud nepotkáte zrovna toho pravého, můžete potkat kamaráda, kamarádku, člověka, který bude mít stejné zájmy jako Vy. A věci, které děláte  teď sami, můžete dělat s někým. Což je možná ještě víc.

Top